Slow Lake Apartments

Życie poza wielkimi aglomeracjami, blisko natury, ale z wygodami miasta na wyciągniecie ręki? Dzięki coraz popularniejszej pracy zdalnej nie jesteś skazany na ciągły pośpiech i ciasną zabudowę. Postaw na przestrzeń i spokojny oddech, bo dzięki bliskości unikalnej mazurskiej przyrody i jezior każdy popołudniowy odpoczynek może być małym urlopem.

Własny apartament w popularnym, lecz wciąż spokojnym mieście turystycznym, które dzięki wielu lokalnym atrakcjom co roku przyciąga wczasowiczów z każdego zakątka Polski, to także rokująca inwestycja. Zakup apartamentu na wynajem będzie dodatkowym źródłem dochodu, a także atrakcyjną opcją na własne, rodzinne wakacje.
Slow Lake Apartments to kameralny kompleks zaledwie 17 apartamentów zlokalizowany nad samym Jeziorem Magistrackim w centrum Mrągowa. Mieszkania mają od 35 do 86 m2 i są usytuowane w budynku o niebanalnej architekturze. Spadzisty dach i zewnętrzna elewacja nawiązują swoim kształtem do zabytkowej zabudowy kamienicowej Mrągowa.

Wszystkie mieszkania parterowe mają własne ogródki. Pięć apartamentów na pierwszym piętrze oraz pięć lokali dwupoziomowych na drugim piętrze posiada tarasy. Dwa na wyższym piętrze posiadają dwa. Dla miłośników przestrzeni, uprawy aromatycznych ziół i kwiatów czy picia gorącej kawy w leniwą niedzielę na własnym tarasie polecają się lokale na drugiej kondygnacji z dodatkowym – drugim – tarasem ulokowanym na poddaszu budynku.

Wszystkie lokale na ostatnim piętrze są dwupoziomowe – drugi poziom tych mieszkań znajduje się na użytkowym poddaszu, co daje pole do niebanalnych aranżacji wnętrz.
Na parterze jest ogólnodostępne pomieszczenie, w którym będzie można trzymać wózki dziecięce, sanki czy rowery. 

od 35 do 86 m2
POWIERZCHNIA MIESZKAŃ
0
Apartamentów
0 metrów
do jeziora
0 metrów
Do centrum

DOŁĄCZ DO MIESZKAŃCÓW SLOW LAKE APARTMENTS